قالیشویی شربت اوغلی شعبه اصلی تهران

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی شربت اوغلی با سابقه 50 ساله،با ضمانت شستشو و کیفیت خدمات،آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.

شستشوی فرش ماشینی

قالیشویی شربت اوغلی با بیش از 5 دهه تجربه

شستشوی فرش ماشینی باید فرش تمیز کند نه اینکه دلش را پاره کند! کثیفی و چرک باعث آزار هستند، از آزار زیبایی فرش ماشینی خود جلوگیری کنید! افراد غیر متخصص گاهی باعث صداهایی مانند: معلوم نیست چه بلایی سر فرش آوردن، رنگش پریده است یا ای وای فرش من دچار پارگی شد، خواهند شد.

اما نگران نباشید در قالیشویی شربت اوغلی، پارگی و رنگ پریدگی یا ماندن کثیفی در فرش وجود ندارد. آمیخته تجربه بیش از 50سال و تخصص در قالیشویی شربت اوغلی، باعث تمیزی فرش ماشینی شما خواهد شد. در زمان کثیفی فرش دیگر نگران فصل سرما، کمبود وقت یا نبود شرایط نباشید، تنها با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش ماشینی تمام اتوماتیک در تهران و کرج

ما تنها فرش ماشینی را شست و شو نمی‌دهیم بلکه تار و پُود آن را خواهیم شناخت تا از رنگ و روح فرش محافظت کنیم. در هنگام شستشوی فرش دستبافت یا ماشینی و انتخاب مواد شوینده باید به جنس فرش توجه کنیم.

کارشناسان تار و پُود شناس شربت اوغلی جنس تار و پُود فرش را تشخیص می‌دهند. برخی از جنس‌های فرش ماشینی به شرح زیر است.

  1. فرش ماشینی پشمی
  2. فرش ماشینی پلی‌ پروپلین
  3. فرش ماشینی آکریلیک
  4. فرش ماشینی ابریشم یا همان پلی‌استر

بعد از تشخیص، روش و مواد شوینده را تعیین می کنیم، سپس با دستگاه تمام اتوماتیک با سرعت تا زمان تمیزی کامل فرش شست و شو را ادامه می‌دهیم. شناخت تار و پُود برای عدم آسیب به فرش در هنگام شستن فرش ماشینی است.

روش شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی شربت اوغلی

در این قسمت ما شما را راز دار خود دانستیم و مراحل شست و شو فرش ماشینی را توضیح داده‌ایم. این مراحل علاوه بر تمیزی فوق العاده فرش باعث عدم پارگی و حفط رنگ فرش خواهد شد.

  1. مرحله اول: فرش ماشینی برای خیسانیدن با آب فشار قوی، وارد دستگاه تمام اتوماتیک خواهد شد.
  2. مرحله دوم: در این مرحله توسط موتورهای ویبره، گرد و غبار همچین گل و لای از فرش جدا خواهد شد.
  3. مرحله سوم: پس از گل گیری فرش و جداسازی کثیفی‌ها، مجدد فرش با آب فشار قوی شسته خواهد شد.
  4. مرحله چهارم: پس از آب‌گیری به کمک 4 ردیف فرچه دوار، شامپو و شوینده‌های مناسب تارپُود فرش، شستشوی فرش را ادامه می‌دهیم.
  5. مرحله پنجم: پس از اطمینان از تمیزی فرش‌ها، آبگیری فرش انجام خواهد شد. سپس فرش را در خشک کن‌ های اتوماتیک قرار خواهیم داد.    

آبروی فرش ماشینی خود را با لکه و کثیفی نَبرید! لطفا همین حالا فرش خود را از لکه و کثیفی‌ها خلاص کنید.

شستشوی فرش ماشینی شربت اوغلی

رابطۀ فرش ماشینی و قالیشویی شربت اوغلی

آیا می‌دانید شستشو نامناسب فرش ماشینی باعث زردی رنگ و آسیب به تار پُود آن خواهد شد؟ قالیشویی شربت اوغلی با شناخت تار پُود فرش، کثیفی را از عمیق ترین بخش فرش بیرون می‌کند.

ما در قالیشویی فرش در یکی از مراحل شستشوی فرش ماشینی از مواد حاوی کلر استفاده خواهیم کرد. این مواد باعث از بین رفتن باکتری و میکروب‌ها خواهد شد. ما دل چِرکین و پر از باکتری و میکروب را پاک و ضدعفونی می‌کنیم.

با استفاده از 4 فرچه دوار، انگار فرش شما 4 بار شسته شده است. ما کیفیت و سلامت فرش را فدای زمان نمی‌کنیم. تجربه‌ای به پهنای 6 دهه، فرش‌ها را با کیفیت شسته و اتو کشیده تحویل می‌دهد.

قالیشویی شربت اوغلی از شامپو و شوینده‌های واراداتی برای شستن فرش دستبافت و ماشینی استفاده می‌کند. فرش‌های شما را به صورت لول شده با کاور ضد آب به شما تحویل می‌دهیم.

تماس با شربت اوغلی