قالیشویی شربت اوغلی شعبه اصلی تهران

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پرافتخارترین قالیشویی در تهران و شمیرانات از سال 1345 تا به امروز قالیشویی بزرگ شربت اوغلی 

پرافتخارترین قالیشویی در تهران

قالیشویی شربت اوغلی در طی سال ها تجربه با انجام بهترین خدمات از جمله:شستشوی فرش های دستباف،ماشینی،مبلمان و تمامیه خدمات تخصصی فرش و مبل و سرویس دهی به موقع در سطح تهران و شهرستان البرز،توانسته رضایت مشتریان و ساکنین محترم مناطق 22 گانه تهران را به دست بیاورد.از دیرباز، فرش ایران تجلیگاه هنر و تمدن ایرانی بوده است. در راستای حفظ و اعتلای این گنجینه با ارزش بر آن شدیم با استفاده از تخصص، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی و تجربه سالها صادرات فرش دستباف به کشورهای جهان چه در توسعه و ساخت و چه در اداره قالیشویی شربت اوغلی، زمینه ساز ارائه خدمات نوین و مکمل باشیم.

اهداف قالیشویی شربت اوغلی

ما در کارخانه، با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم، لذا در جهت تحقق این اهداف ارزشمند، خواست و سلیقه شما مشتریان عزیزدر اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روش ها و نوع خدمات اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می باشد. در راستای نیل به اهداف بلند مدت ما، جهت ارائه خدمات نوین و مکمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد نمونه با استفاده از تجربه تخصصی و رویکرد های نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.
اداره موفقیت آمیز قالیشویی، مستلزم هدایت و کنترل آن به طور سیستماتیک، شفاف و کاراست، که این امر با طرح ریزی، استقرار و نگهداری یک سیستم مدیریتی که ضمن توجه به نیازهای تمامی طرف های ذی نفع، بهبود مستمر عملکرد قالیشویی را مد نظر داشته باشد امکان پذیر است.این قالیشویی از نظر مردم پرافتخارترین وبهترین قالیشویی درتهران و در محدوده غرب،شرق،شمال و جنوب میباشد.

 شربت اوغلی در غرب تهران
شربت اوغلی در غرب تهران

خدمات تخصصی شربت اوغلی

شستشوی فرش های دستباف
شستشوی فرش های دستباف در قالیشویی شربت اوغلی
شستشوی فرش های دستباف در قالیشویی شربت اوغلی

فرش های دستباف به انواع ابریشم،چله ابریشم،گل ابریشم و معمولی تقسیم میشود.این فرش ها از لحاظ جنس الیاف ورنگ زمینه،از اهمیت بالایی در شستشو برخوردارند.شربت اوغلی با تجربه ترین و قدیمی ترین قالیشویی در زمینه فرش های دستباف میباشد.

شستشوی فرش های ماشینی(ابریشمی،بلژیکی،مدرن و…)
شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی شربت اوغلی
شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی شربت اوغلی

فرش های ماشینی در حال حاظرانواع مختلفی دارند و زمینه آنها رنگهای متنوعی رادرخود جای داده اند.این فرش ها که گونه های مصنوعی از قالی هستند،توسط ماشین آلات صنعتی شستشو داده میشوند.شربت اوغلی با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و مواد شوینده نانو،بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در کارخانه انجام میدهد.

ریشه بافی(دستباف و ماشینی)

ریشه بافی در قالیشویی شربت اوغلی
ریشه بافی در قالیشویی شربت اوغلی

ریشه بافی تخصصی است که برای مقابله با از بین رفتن فرش به کار گرفته می شود. با استفاده زیاد از فرش ممکن است، ریشه های آن آسیب ببیند که برای رفع آسیب موجود در ریشه فرش، عملی به نام ریشه بافی فرش انجام می گیرد. معمولا ریشه آسیب دیده را به طور کامل از فرش جدا می کنند. سپس، ریشه جدید را با دقت و تخصص به فرش میبافند.شرکت ما با کادری مجرب خدمات ریشه بافی چه دستباف و ماشینی به صورت حرفه ای انجام میدهد.

چرم دوزی

‫چرم دوزی فرش چیست؟ - کاربردهای چرم دوزی در فرش شربت اوغلی‬‎
‫چرم دوزی فرش چیست؟ – کاربردهای چرم دوزی در فرش شربت اوغلی
 
چرم دوزی در فرش های دستبافت عموما به منظور جلوگیری از لول شدن یا جمع شدن لبه های طولی فرش به سمت داخل آن ، انجام می شود . البته فقط برای برخی از فرش ها نیاز است و برخی دیگر هیچ نیازی به چرم دوزی ندارد و بدون چرم هم لبه های آن لول نمی شود.شربت اوغلی از بهترین نوع مواد چرمی استفاده میکند.

شیرازه دوزی

شیرازه دوزی در قالیشویی شربت اوغلی
شیرازه دوزی در قالیشویی شربت اوغلی

شیرازه دوزی فرش همان بافت گرد لبه های فرش است که در کناره های طولی فرش بافته می شود تا مسئول وظایف حفاظتی فرش را در دست بگیرد. پس از اتمام کار بافت فرش توسط متخصصان رفوکار به جهت جلوگیری از ریزش بافت فرش و زیبایی بر روی فرش بافته میشود.شربت اوغلی خدمات دوزندگی شیرازه رابه بهترین نحو انجام میدهد.

رفوکاری(سوختگی،پارگی،بیدزدگی و….)

رفوکاری در قالیشویی شربت اوغلی
رفوکاری در قالیشویی شربت اوغلی

در اصطلاح ترمیم کردن هر نوع پارگی یا سوختگی و خرابی فرش را رفوکاری مینامند.این خدمات اگر به معنای واقعی به صورت تخصصی انجام نپذیرد،قابل قبول نمیباشد.شربت اوغلی متخصصان و کارکنان ماهری در این راستا استخدام نموده تا شما مشتریان عزیز رضایت کافی را داشته باشید.

رنگ برداری

رنگ برداری فرش در قالیشویی شربت اوغلی
رنگ برداری فرش در قالیشویی شربت اوغلی

گاهی ممکن است که ریختن مقدار کمی آب بر روش فرش دستباف موجب شود، که آن فرش رنگ پس دهد.همین موضوع می‌تواند صاحب اصلی فرش را بسیار ناراحت کند.چراکه آن فرش دیگر زیبایی و جلوه اصلی و گذشته خود را نخواهد داشت. تنها راهی که می‌توان آن فرش را به حالت اولیه خود برگرداند، به کار بردن روش رنگرزی فرش به صورت دستی است.فردی که این کار را انجام می‌دهد، باید از تخصص لازم برخوردار باشد. تا مشکلی به وجود نیاید.شربت اوغلی تجربه 50 ساله در این زمینه را داراست.با خیال راحت فرش های خود را به ما بسپارید.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید بدانید

تماس با شربت اوغلی